Aktuality

12. 02. 2018

Vzhledem k úspěchu loňského ročníku jsme se rozhodli, že se pokusíme navázat na náš charitativní BAZAR. Ten se uskuteční v sobotu 14.4. ve Výtvarném centru Optys, 1. patro, Masarykova tř. 341/36. Abychom však měli co prodávat, vyhlašujeme nejdříve sbírku věcí do bazaru.

Dopřejte vašemu domovu, ale i vám samotným, lehce předjarní očistu a pošlete dál věci, které mohou udělat radost někomu jinému. Více informací o charakteru věcí, které hledáme, najdete v letáku.

Pokud jste už v loňském roce provedli vítr ve vašich skříních a šatnách a již jste nám darovali, co vám doma přebývalo … budeme velmi rádi, pokud informace o sbírce rozšíříte mezi vaše příbuzné, přátele či kolegy v práci. Získat dostatek kvalitních darů je pro úspěch bazaru klíčové.

Děkujeme za sdílení a podporu!