Nabízíme možnost nahlédnout do dopoledního pracovního bloku zájemcům z řad rodičů, pedagogů i široké veřejnosti. Abychom se mohli návštěvám řádně věnovat a zároveň dostali plnou pozornost naši žáci, nabízíme konkrétní termíny pro hospitace v naší škole. Máte-li zájem podívat se do Labyrintu, vyberte si jeden z nabízených termínů a vyplňte registrační formulář níže:

Termíny hospitací ve školním roce 2019/2020:

23. 10. 2019

4. 12. 2019

19. 2. 2020

11. 3. 2020 (pro rodiče předškoláků)

26. 3. 2019 (den otevřených dveří) - není potřeba se předem přihlašovat přes formulář

13. 5. 2020

Pokyny pro návštěvníky:

• Do školy prosím přijďte ráno na 8.00.
  • Před návštěvou školy si prosím přečtěte Pravidla pro návštěvníky.
  • Prosíme Vás o přinesení vlastních přezůvek, případně můžete využít návleky.
  • Ráno Vám ukážeme školu a do 10 hodin budete mít možnost náslechů v jednotlivých trojročích.
  • Během pozorování si prosím zapisujte své otázky, poznámky atp. V 10:30 se uskuteční schůzka s vedením školy, kde zodpovídme Vaše dotazy, vysvětlíme to, co Vám není jasné...
  • Náslechy jsou určeny pouze pro dospělé. Vaše děti ve škole rádi uvítáme na Dni otevřených dveří případně u jiné příležitosti po předchozí domluvě.

Na návštěvu se prosím hlaste on-lineFormulář pro přihlášení na návštěvu ZŠ Labyrint Lhota

Děkujeme za vzájemný respekt.