Vánoční jarmark 16.12.2016

07. 03. 2017

Předvánoční setkání rodičů, průvodců, dětí a přátel proběhlo opět v prostorách školy, tentokrát vánočně vyzdobené a punčem a jehličím vonící. Oblíbené palačinkové venkovní bistro nezahálelo, a přesto se po celou dobu nezbavilo fronty netrpělivých čekajících.

Z bohaté kulturní nabídky vybíráme Příběh o bylinkách a skřítcích – Johančino vyprávění, Dětský vánoční kabaret, Vánoční folk-rockové uskupení Martina a Honzy nebo koncert sboru „Každý zpívá tak jak umí“.

Vlastně nevíme, zda děti raději stály jako kupující před anebo jako prodávající za pulty rozličných stánků – s dobrotami, jedlými dárky, rukodělnými výrobky, víme jen, že všem zářily oči radostí jako plamínky svíček v ořechových skořápkách.

Nutno dodat, že v široké nabídce vánočního jarmarku nechyběla zimní edice triček a plátěných pytlíků na pečivo z dílny „Made in Lhota“ či větvičky zeleného jmelí coby vánoční poselství štěstí a lásky.

LP